Team

Maak kennis met het iFLUX team

 

Goedele Verreydt

goedele@ifluxsampling.com +32 473 83 64 62 +32 3 443 05 32 (Office)
Als uitvinder en bezieler van de iFLUX technologie en expert op vlak van fluxbepaling bij bodem- en grondwaterverontreiniging heb ik een passie voor fluxmetingen en onderzoek.

Want to join us?

info@ifluxsampling.com
Wij zijn op zoek naar zowel commerciële als technische profielen. Voor een sollicitatie kan je je gegevens aan ons bezorgen via mail of linkedin.

Tim Op ’t Eyndt

tim@ifluxsampling.com +32 499 53 92 91 +32 3 443 05 31 (Office)
Ik neem als commercieel verantwoordelijke de leiding over het dagelijks management om zo iFLUX verder uit te bouwen tot een succesvol bedrijf.

Jeroen November

jeroen@ifluxsampling.com +32 499 86 52 27
Als hydrogeoloog met meer dan 20 jaar ervaring in grondwaterbeheer bij de Vlaamse overheid zet ik die sterkte nu graag in bij iFLUX als business developer en ga samen met jou op zoek naar betere inzichten in de grondwaterdynamiek.

Marjan Joris

marjan@ifluxsampling.com +32 498 90 27 42 +32 3 443 05 35 (Office)
Ik ben geoloog van opleiding en gefascineerd door de processen in de ondergrond. Als accountmanager ga ik op zoek naar oplossingen voor jou en help ik graag bepalen hoe fluxmetingen een toegevoegde waarde kunnen zijn. Mijn technische achtergrond in milieu consultancy komt hier goed van pas.

Stephen Andersen

stephen@ifluxsampling.com +32 470 41 50 11
Ik ben Business Developer, dus jouw contactpersoon als je wil gaan samenwerken met iFLUX. Mijn achtergrond als chemisch ingenieur en milieutechnoloog helpt me om jouw situatie te begrijpen.

Erik Bosmans

erik@ifluxsampling.com +32 471 90 41 12
Ik ben Project Manager en begeleid dus onze klanten van A tot Z naar een succesvol iFLUX project. Na 15 jaar ervaring binnen saneringsprojecten spreek ik de taal van onze klanten.

Dries Goorts

dries@ifluxsampling.com +32 475 40 56 66
Met mijn achtergrond in milieuwetenschappen zorg ik bij iFLUX voor een vlotte voorbereiding en uitvoering van de projecten. Door mijn eerdere werkervaring als consultant in de bodemsector zie ik het onmiskenbare belang van de wisselwerking tussen bodem en water. Iets wat bij iFLUX zeker nog van pas zal komen!

Timothy De Kleyn

timothy@ifluxsampling.com +32 491 43 57 10
Ik versterk het iFLUX team als project manager sensing, waar ik verantwoordelijk ben voor een efficiënte planning, uitvoering en afsluiting van sensor gerelateerde projecten.  

Alexia Leyssens

alexia@ifluxsampling.com +32 483 58 69 02
Na mijn master in water duurzaamheid ben ik gestart bij iFLUX. Daar houd ik me bezig met de ontwikkeling en validatie van de real-time sensoren.

Joris Cools

joris@ifluxsampling.com +32 474 16 44 74
In de ontwikkeling van de digitale sensor, zorg ik als R&D verantwoordelijke voor een synergie tussen de integratie van state-of-the-art ingebedde elektronica en een robuust geoptimaliseerd mechanisch ontwerp.

Carolien van Sas

carolien@ifluxsampling.com +32 487 22 39 02
Met een passie voor communicatie zorg ik ervoor dat jullie de juiste informatie on- en offline kunnen vinden over fluxmetingen in het algemeen en iFLUX in het bijzonder.

Dieter Gyselinck

dieter@ifluxsampling.com +32 473 96 95 63
Met mijn IT achtergrond ben ik verantwoordelijk voor het verwerken en visualiseren van de data van de iFLUX sensor netwerken.

Nathan Van der Auwera

nathan@ifluxsampling.com +32 495 26 66 18
Als software engineer ligt mijn focus op het zo intuïtief mogelijk laten werken van de iFLUX data en apps voor onze klanten.

Bezig met een grondwateruitdaging?

Ontdek wat wij voor jou kunnen betekenen