Team

Maak kennis met het iFLUX team

 

Tim Op ’t Eyndt

tim@ifluxsampling.com +32 499 53 92 91 +32 3 443 05 31 (Office)
Ik neem als commercieel verantwoordelijke de leiding over het dagelijks management om zo iFLUX verder uit te bouwen tot een succesvol bedrijf.

Want to join us?

info@ifluxsampling.com
Wij zijn op zoek naar zowel commerciële als technische profielen. Voor een sollicitatie kan je je gegevens aan ons bezorgen via mail of linkedin.

Goedele Verreydt

goedele@ifluxsampling.com +32 473 83 64 62 +32 3 443 05 32 (Office)
Als uitvinder en bezieler van de iFLUX technologie en expert op vlak van fluxbepaling bij bodem- en grondwaterverontreiniging heb ik een passie voor fluxmetingen en onderzoek.

Marjan Joris

marjan@ifluxsampling.com +32 498 90 27 42 +32 3 443 05 35 (Office)
Ik ben geoloog van opleiding en gefascineerd door de processen in de ondergrond. Als accountmanager ga ik op zoek naar oplossingen voor jou en help ik graag bepalen hoe fluxmetingen een toegevoegde waarde kunnen zijn. Mijn technische achtergrond in milieu consultancy komt hier goed van pas.

Erik Bosmans

erik@ifluxsampling.com +32 471 90 41 12 +32 3 443 05 34 (Office)
Ik ben Project Manager en begeleid dus onze klanten van A tot Z naar een succesvol iFLUX project. Na 15 jaar ervaring binnen saneringsprojecten spreek ik de taal van onze klanten.

Dries Goorts

dries@ifluxsampling.com +32 475 40 56 66
Met zijn achtergrond in milieuwetenschappen zorgt hij bij iFLUX voor een vlotte voorbereiding en uitvoering van de projecten. Met zijn eerdere werkervaring als consultant in de bodemsector ziet hij het onmiskenbare belang van de wisselwerking tussen bodem en water. Iets wat bij iFLUX zeker nog van pas zal komen!

Alexia Leyssens

alexia@ifluxsampling.com +32 483 58 69 02
Na mijn master in water duurzaamheid ben ik gestart bij iFLUX. Daar houd ik me bezig met de ontwikkeling en validatie van de real-time sensoren.

Joris Cools

joris@ifluxsampling.com +32 474 16 44 74 +32 3 443 05 36 (Office)
In de ontwikkeling van de digitale sensor, zorg ik als R&D verantwoordelijke voor een synergie tussen de integratie van state-of-the-art ingebedde elektronica en een robuust geoptimaliseerd mechanisch ontwerp.

Carolien van Sas

carolien@ifluxsampling.com +32 487 22 39 02 +32 3 443 05 37 (Office)
Met een passie voor communicatie zorg ik ervoor dat jullie de juiste informatie on- en offline kunnen vinden over fluxmetingen in het algemeen en iFLUX in het bijzonder.

Ellen Lauwers

ellen@ifluxsampling.com +32 474 64 10 00
Als financieel verantwoordelijke hou ik me bezig met de cijfers van iFLUX. Dit wil zeggen budgettering, betalingen, boekhouding en het verder uitbouwen van verdere financiële rapportering en analyses.

Bezig met een grondwateruitdaging?

Ontdek wat wij voor jou kunnen betekenen