Team

Maak kennis met het iFLUX team

 

Tim Op ’t Eyndt

tim@ifluxsampling.com +32 499 53 92 91 +32 3 443 05 31 (Office)
Ik neem als commercieel verantwoordelijke de leiding over het dagelijks management om zo iFLUX verder uit te bouwen tot een succesvol bedrijf.

Want to join us?

info@ifluxsampling.com
Momenteel hebben we geen openstaande vacatures. Voor een open sollicitatie kan je je gegevens aan ons bezorgen via mail of linkedin.

Goedele Verreydt

goedele@ifluxsampling.com +32 473 83 64 62 +32 3 443 05 32 (Office)
Als uitvinder en bezieler van de iFLUX technologie en expert op vlak van fluxbepaling bij bodem- en grondwaterverontreiniging heb ik een passie voor fluxmetingen en onderzoek.

Marjan Joris

marjan@ifluxsampling.com +32 498 90 27 42 +32 3 443 05 35 (Office)
Ik ben geoloog van opleiding en gefascineerd door de processen in de ondergrond. Als accountmanager ga ik op zoek naar oplossingen voor jou en help ik graag bepalen hoe fluxmetingen een toegevoegde waarde kunnen zijn. Mijn technische achtergrond in milieu consultancy komt hier goed van pas.

Erik Bosmans

erik@ifluxsampling.com +32 471 90 41 12 +32 3 443 05 34 (Office)
Ik ben Project Manager en begeleid dus onze klanten van A tot Z naar een succesvol iFLUX project. Na 15 jaar ervaring binnen saneringsprojecten spreek ik de taal van onze klanten.

Filip Meesters

filip@ifluxsampling.com +32 496 31 23 63 +32 3 443 05 33 (Office)
Het continu verbeteren van onze producten en processen is mijn belangrijkste drijfveer als operationeel verantwoordelijke. Zo lopen de projecten nog vlotter.

Bino Maiheu

bino@ifluxsampling.com +32 475 93 46 83 +32 3 443 05 38 (Office)
Mijn job bij iFLUX omvat de analyse van grondwater IoT sensor data, ontwikkeling van end-to-end data pipelines voor visualisatie, analyse en modellering, sensor design optimalisaties via computational fluid dynamics en multiphysics simulaties.

Joris Cools

joris@ifluxsampling.com +32 474 16 44 74 +32 3 443 05 36 (Office)
In de ontwikkeling van de digitale sensor, zorg ik als R&D verantwoordelijke voor een synergie tussen de integratie van state-of-the-art ingebedde elektronica en een robuust geoptimaliseerd mechanisch ontwerp.

Carolien van Sas

carolien@ifluxsampling.com +32 487 22 39 02 +32 3 443 05 37 (Office)
Met een passie voor communicatie zorg ik ervoor dat jullie de juiste informatie on- en offline kunnen vinden over fluxmetingen in het algemeen en iFLUX in het bijzonder.

Bezig met een grondwateruitdaging?

Ontdek wat wij voor jou kunnen betekenen